04.04.2020
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar
FEHMİ KÖFTEOĞLU

Gezinomi.com


Otelleri.net
Türkiye Otelleri otelleri.net adresinde.


Haber Detayı
BRAVO: THE MARMARA, DİVAN, BÜYÜK ANADOLU VE NAN OTEL SAĞLIK ODALARINI ÇALIŞANLARINA AÇTI
İstanbul Taksim'deki The Marmara Ankara'daki Büyük Anadolu Oteli ve İstanbul Fatih'teki Nan Otel'den sonra Divan Otelleri de koronavirüs salgını karşısında günlerdir evlerine gitmeden çalışan sağlık çalışanlarına odalarını ücretsiz olarak açtı...
 
Koronavirüs salgını nedeniyle yoğun şekilde çalışan sağlık çalışanlara  odalarını açan  otellerin ylenileri ekleniyor
.
İstanbul Taksim’deki The Marmara'dan sonra  Ankara’da Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Türk Metal Sendikası’nın sahibi olduğu Büyük Anadolu Oteli odalarını sağlık çalışanlarını açmıştı. Bunlara İstanbul Fatih'teki Nan Otel den sonra Divan Otelleri de eklendi.
 
Türk- İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak, twitter hesabından yaptığı açıklamada, şöyle dedi:
 
“Gecesini gündüzüne katarak milletimizin gerek salgından korunması, gerekse tedavisi sürecinde canını hiçe sayarak mücadele eden sağlık çalışanlarımıza, verdikleri bu mücadelede destek olalım istedik. Ankara Söğütözü’ndeki Down Town Büyük Anadolu otelimizi bu mücadele boyunca tamamen sağlık çalışanlarımıza tahsis ediyoruz. Türk Metal Sendikası olarak üyelerimizin olduğu kadar, ülkemiz için verdikleri bu mücadelede sağlık çalışanlarımızın da yanında olacağız.”
 
The Marmara otelinin yönetimi de Şişli Etfal ve Taksim İlk Yardım Hastaneleri'nde çalışan sağlık görevlilerin ücretsiz olarak odalardan yararlanabileceğini duyurdu.
 
Koç Grubu'nun Divan Otelleri'nden yapılan açıklamada otellerin sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak açıldığı bildirildi.
 
Fatih Nan Otel yöneticileri de böyle bir dönemde büyük özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının otellerinde ücretsiz olarak konaklayacağını ve otelin bütün olanaklarından yararlanacaklarını bildirdi. 
 

25-03-2020 01:39

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar