01.04.2020
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi.com


Otelleri.net
Türkiye Otelleri otelleri.net adresinde.


Haber Detayı
ELDE KALAN TEK PAZAR RUSYA, ORADAN DA İYİ HABERLER GELMİYOR
Türkiye'ye turist trafiği açık Rusya'dan kötü haberler geliyor. Türkiye'deki Rus turistlerin ülkelerine geri dönmesi çağrısından sonra, mali sıkıntı içindeki tur operatörlerinin belgeleri iptal ediliyor sigorta sözleşmeleri yenilenmiyor

Başta Almanya olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinden uçuşlar durdurulup sınır girişlerinin kapatılmasınran sonra Türkiye’ye turist girişi serbest kalan Rusya’dan da kötü haberler geliyor. 

Rusya İstanbul Başkonsolosluğu Türkiye’deki turist yurttaşlarını ülkelerine dönmeye çağırmasının arkasından rusya’daki tur opernatödlerinin sigortda  sözleşmeleri yenilenmiyor , olanlar iptüam ediliyor.
 
Bu arada mali yükümlülüklerini yerine getiremeyecek duruma geldiği için 55 firmanın belgesi iptal edildi.
 
Kısa adı ATOR olan Rusya Tur Operaörleri Birilği’nden yapılan açıklamada, aralarında Intourist-Samara, Rus-Inter, Soleans, Spassky-Gates-Tour gibi firmaların da olduğu 55 tur operatörünün mali yükümlülüklerini yerine getiremeylecek duruma düştükleri için faaliyet belgelerinin iptal edildiği bildirildi.
 
Bu arada tur operatörlerine sigorta hizmeti veren INKOR Insurance LLC sigorta gibi sigorta firmaları da seyahat acenteleri ve tur operatörleri ile olan sözleşmelerden süresi dolanları yenilemiyor, olanları da iptal ediyor.
 

20-03-2020 12:38

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar