15.08.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Haber Detayı
ŞANLI URFA'DA ACENTALAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
Almanya'da faaliyet gösteren,Sun Express'in organizasyonu ile Türkiye'ye gelen 52 turizm acente temsilcisi Büyükşehir Belediyesi'nin daveti üzerine Şanlıurfa'da tarihi ve turistik yerleri gezdi.

 Büyükşehir Belediyesi , misafirlerini Şanlıurfa'yı tanıtan sunumun arkasından şehrin  tarihi yerleri, müzeleri, Göbeklitepe gezisi yapıldı.

 Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi; "Turizm acentelerinin gerek Almanya'da, gerek Türkiye'de ve Şanlıurfa'mız ile işbirliği içerisinde bulunmasını güzel bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Kültür turizm ve arkeolojik olarak  çok zengin bir bölgeninyiz,

Şanlıurfa 12 bin yıllık geçmişiyle bir çok medeniyeti bünyesinde barındıran bir şehir. 2018 sezonunda acentalarımızın yapacağı programlarla  turizm canlanacak''.dedi.

Kültür Turizm Şube Müdürlüğümüz ile Şanlıurfa Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile bir bütün olarak çalışıyor. Şanlıurfa huzur kentidir. Misafirperver bir kenttir. Kültür kentidir. Tarih ve Turizm kentidir. Arkeoloji kentidir. Yerli ve yabancı turistleri bu zenginlikleri yaşamaya davet ediyoruz" diyerek turizm acentesi temsilcilerini Şanlıurfa'da ağırlamaktan dolayı memnuniyetini sözleriyle ifade etti.

 


04-12-2017 10:26

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar