20.03.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
FER OTEL'E EN İYİ ŞEHİR OTELİ ÖDÜLÜ VERİLDİ
Fer Hotel, 2016 yılında İstanbul Nuruosmaniye'de tarihi bir binanın restore edilmesinin ardından butik otel olarak hizmet vermeye başladı.
 
İstanbul Nuruosmaniye’deki Fer Otel, Dünya Butik Otel Ödülleri 2017 (World Boutique Hotel Awards 2017) tarafından Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli seçildi.
 
 
Geçtiğimiz günlerde, Dünya Butik Otel Ödülleri 2017 tarafından Londra’da düzenlenen gecede otel adına ödülü Genel Müdürü Engin Eryılmaz aldı. Dünya Butik Otel Ödülleri, aralarında tatil endüstrisinin önemli isimleri, kamuoyu önderleri, CNN Travel, Elite Traveler, The Telegraph, The Sunday Times, Boat International, Time Out ve The Financial Times gibi medya kuruluşlarının temsilcilerinin de yer aldığı bir seçici kurul tarafından veriliyor.
 
Fer Hotel, 2016 yılında Nuruosmaniye’de tarihi bir binanın restore edilmesinin ardından butik otel olarak hizmet vermeye başladı. Şık ve sade tasarlanmış 56 adet konforlu odası ile kısa sürede yabancı misafirlerin beğenisini kazandı. Aynı zamanda sanata da yatırım yapan otelin içerisinde 64 adet Dervim Erbil tablosu yer alıyor. 
 

13-11-2017 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.