17.01.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar
YILGÖR YASİN DEMİRTAŞ

11-01-2018 22:49
1 Yorum | Yorumlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
FECO, ULUSLARARASI TURİZM KARİKATÜRLERİ YARIŞMASI'NIN KALİTESİNİ TESCİL ETTİ
Merkezi İsviçre'de olan Karikatürcüler Dernekleri Federasyonu (Federation of Cartoonist Organizations) Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'nı 5 yıldız üzerinden tescil etti....

 

Anatolia Dergisi’nin 2009’dan beri gerçekleştirdiği Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın kalitesi Merkezi İsviçre’de olan Karikatürcüler Dernekleri Federasyonu (Federation of Cartoonist Organizations) FECO tarafından bir kez daha tescillendi.
 
FECO, her yıl dünya genelinde düzenlenen karikatür yarışmalarını 1 ila 6 arasında yıldız vererek, kalitelerini ve güvenirliklerini ilan ediyor. 
 
Yarışma koordinatörü Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi ve öğretim üyesi ve Anatolia Turizm Akademisi sorumlusu Prof. Dr. Nazmi Kozak, Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması altı yıldan beri FECO tarafından beş yıldız üzerinden kalitesinin tescillendiğini söyledi.
 
Prof. Kozak, bu arada 8’incisi bu yapılan Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nda ödül alan ve finale kalan eserlerin, İstanbul’da Şişhane’deki  Karikatür ve Mizah Müzesi’nde sergilendiğini serginin 30 Ekim’e kadar açık olduğunu söyledi
 

11-10-2017 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.