15.08.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Haber Detayı
BENTOUR, TÜRKİYE'NİN YANI SIRA DİĞER PAZARLARDA DA BÜYÜYOR
Bentour Reisen'ın, Türkiye'nin yanı sıra Ispanya, Yunanistan, Mısır ve Birleşik Emirlikler'de 2017'yi çift haneli büyüme ile kapatacağı açıklandı...

 

İsviçre merkezli Türk tur operatörü Bentour Reisen bu yılı çift hanlerde seyreden artışla kapatacağını açıkladı…
 
Benrtour’’dan yapılan yazılı açıklamada özellikle programa alınan “Yeni“ destinasyonların pozitif bir gidişat gösterdiği belirtilerek, başta Ispanya, Yunanistan, Mısır ve Birşeşik Emirliklere yapılan paket satışlarında olmak üzere 2016/2017 yılında yolcu sayılarının geçen yıla göre ikiye katlandığı bildirildi.
 
Açıklamada, Bentour Reisen’ın yeni destinasyonlardan oluşan 200 sayfalık bir yaz kataloğu ile tanıtımını arttıracağı, Kasım ayında piyasaya sürülecek katalogun 16 ülkeyi kapsayacağı belirtiliyor.
 
Katalogda; Ispanya, Italya, Portekiz, Kap Verde Adaları, Malta, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi, Bulgaristan, Mısır, Fas, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Tayland, Küba, Dominik Cumhuriyeti ve Meksika yer alacak.
 
 
 
Bentour Reisen’ın ana destinasyonu olan Türkiye satışlarında da bu yıl artış sağlarken, 2018 yaz sezonu için de yine belirgin bir artışın sağlanacağını öngörüldüğü, Türkiye icin özellikle Sun Express, Condor ve Edelweiss havayolları şirketlerini ön planda tutulacağı belirtilerek, “Kaynak pazarlarımız olan Almanya, Isvicre, Avusturya ve Hollanda da uçak kapasitelerimizi yüzde olarak çift hanelerde yükselttik“ diyen Bentour CEO su Deniz Uğur, “2018 için beklentilierimiz oldukça yüksek“ dedi.
 

11-10-2017 10:18

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar