18.01.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar
YILGÖR YASİN DEMİRTAŞ

11-01-2018 22:49
1 Yorum | Yorumlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
FRANSIZ TUR OPERATÖRÜ FRAM YENİDEN TÜRKİYE'DE
Peninsula Tours işbirliği ile yapılacak çalışmalar sonucunda 2018'de haftada iki uçağın Bodrum'a inmesi planlanıyor

 

Promovacances grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Fransız tur operatörü Fram, kardeş kuruluşları Plein Vent Voyages ve grubun internet satış markası Promovacances ile beraber Türkiye’ye dönüyor.
 
Fram, Karavel Holding ürün satış müdürü Joseph Allam, PeninsulaTour Satış ve İş Geliştirme Müdürü Kayıhan Süer ile yaptıkları görüşmeden sonra 2018 yılı Türkiye programlarlını açıkladı.
 
PeninsulaTours işbirliği ile yapılacak çalışmalar sonucunda 2018 yılı turizm döneminde haftada iki uçağın Bodrum’a inmesinin planlandığı bildirildi.
 
Paris IFTM Top Resa Turizm Fuarında, Fransa Tur Operatörleri Birliği Başkanı Rene- Marc Chikli, Fransız Tur Operatörü  Fram  Genel Müdürü  Michel  Quenot  ve  Fransız  PR ve reklam ajansı olan İnterfaceTourism firması yönetim kurulu başkanı Gael De la Porte duTheil ile Turkuaz Turizm’den Onursal  Özatacan ve Ahmet Özatacan’ın da katıldığı toplantıda, başta Bodrum olmak üzere Türkiye’nin Fransa pazarında yeniden canlandırılması konusunda bilgi alışverişinde bulunulduğu bildirildi.
 

08-10-2017 07:28

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.