22.07.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Haber Detayı
UNWTO GENEL KURULU'NDA TÜRKİYE'Yİ BAKAN KURTULMUŞ TEMSİL EDECEK
'Sürdürülebilir turizm' ana teması ile Çin'de toplanacak UNWTO 22. Genel Kurulu'na Bakan Kurtulmuş ve AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı katılıyor.,,,
 
Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ve kısa adı AKTOB olan Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği başkanı Dr. Erkan Yağcı, kısa adı UNWTO olan Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün 22. Genel Kurul Toplantısı'na katılmak üzere Çin'e gidiyor.
 
Çin’in Chengdu şehrinde yapılacak UNWTO Genel kurulu öncesinde Pekin'i ziyaret edecek olan Kurtulmuş, Çin Halk Cumhuriyeti Kültür Bakanı ile görüşecek. Kurtulmuş, ikili görüşmelerin yanı sıra Türkiye'nin UNWTO Yürütme Konseyi üyeliği için yapılacak oylamaya katılacak. İki ülke arasındaki kültürel ve turizm işbirlikleri konusunda hazırlanan projelerin ele alınacağı görüşmenin ardından, Bakan Kurtulmuş işadamları ve Türk toplumu temsilcileriyle de bir araya gelecek.
 
UNWTO 22. Olağan Genel kurulu’na katılmak üzere Çin’e giden AKTOB Başkanı Dr. Erkan Yağcı, UNWTO bünyesindeki İş Konseyi’nin de üyesi.
 
 
İş Konseyi Bölge Temsilciliğine geçen dönem Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı ve TOBB Bünyesindeki  Turizm Meclisi Başkanı Osman Ayık seçilmişti.
 

11-09-2017 01:03

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar