17.01.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar
YILGÖR YASİN DEMİRTAŞ

11-01-2018 22:49
1 Yorum | Yorumlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
DİEKMAN'IN BODRUM'DA OLMASI İLE İLGİLİ TARTIŞMALAR BÜYÜYOR
Almanya'da yayınlanan Bild Gazetesi 'Türkiye'ye gitmeyin' haberleri yaparken eski genel yayın yönetmeni Kai Diekman'ın Bodrum'da tatil yapmasını AKP'ye yakın gazeteler boy hedefi yaptı
 
Alman Bild gazetesinin eski Genel Yayın Yönetmeni Kai Diekmann Türkiye'ye tatile geldiğini Twitter hesabından "Bodrum Türkiye'den iyi akşamlar" ifadeleriyle yaptığı paylaşımla duyurmuştu. 
 
 
Diekmann'ın paylaşımının ardından ise Habertürk ise "'Bild'iğin uyanık: Türkiye'ye gitmeyin ben sizin yerinize giderim!" başlıklı bir haber yaparak Diekmann'ı hedef tahtasına oturttu. 
 
Haberde, "Alman medyasında Türkiye karşıtı haberler yayınlanmaya devam ederken, Bild'in eski genel yayın yönetmeni Kai Diekmann Bodrum'da tatil yapıyor" ifadeleri yer alıyor. 
 
 
 
Güneş'te yer alan haberde ise Diekmann'ın "Bild gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni" olduğu söylendi ve "Almanya hükümeti ve medyası tarafından Türkiye karşıtı söylemler sürerken, Bild gazetesinin genel yayın yönetmeni Kai Diekmann Muğla'nın Bodrum ilçesinden okuyucularına 'iyi akşamlar' diledi." ifadeleri kullanıldı
 
 
 
 
 
Aynı şekilde Milliyet'de de Diekmann'ın tatili "Uyanık Bild: Türkiye'ye gitmeyin ben sizin yerinize giderim!" başlığıyla verildi. 
 
 
 
 
Akşam ise söz konusu haberi Bild'in manşetlerine yer verdiği bir görselle birlikte "'Özgürlükler ülkesi'nde tatilin keyfini çıkarıyor" başlığıyla verdi. 
 
 
 
 
 
"Türk trollerimin hepsine..."
 
Diekmann ise kendisiyle ilgili çıkan haberlere ilişkin Twitter hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte bir fotoğrafını paylaşarak "Türk troll'lerimin hepsine: Cumhurbaşkanınızla ne zaman buluşsak, kendisi her zaman sizin şimdi olduğunuzdan çok daha rahattı" ifadelerini kullandı.(Odatv)
 

07-08-2017 02:31

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.