22.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
CENK CANER, HOTECH SATIŞ DİREKTÖRÜ OLDU
Caner, 2001 yılında Amerika'da Royal Caribbean Cruise ve Celebrity Cruise ile başladığı mesleki kariyerine, The Ritz Carlton, Marriott Edition ile devam ediyordu

 

Turizme yönelik yazılım alanında faaliyet gösteren Hotech, Cenk Caner’i Global Satış Direktörü olarak bünyesine kattı.  
 
2001 yılında Amerika’da Royal Caribbean Cruise ve Celebrity Cruise ile başladığı mesleki kariyerine, 2003 yılında The Ritz Carlton Istanbul’da devam etti. 2010 yılında Marriott Edition markasının açılış ekibinde yer aldı. 2011 Yılında tekrar The Ritz Carlton, Istanbul’a geri dönerek Head Concierge ve Executive Lounge Müdürlüğü yaptı. 2015 yılında Neon Tour bünyesinde Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini 1 yıl boyunca sürdürdükten sonra kişisel Concierge markası olan ‘’Mystic Breeze’’ projesini hayata geçirdi.
 
Cenk Caner yeni görevi ilme ilgili olarak  ‘’Hotech bünyesinde severek kabul ettiğim bu pozisyonla beraber kısa dönemde yurt dışında ki potansiyel pazarları araştırıp, bu pazarlardaki iletişimi üst düzeye çıkartarak, kendi bünyesinde oluşturduğu bu üst düzey markayı bu pazarlarda vazgeçilmez bir ürün haline getirmek istiyorum’’dedi.
 

17-07-2017 02:02

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.