22.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
DOĞUŞ GRUBU, YENİ ŞİRKETLERLE TURİZM YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR
Doğuş Grubu'na bağlı Gestin Turizm ve Antur, icons and styles'ın yüzde 55'ini satın almak üzere Rekabet Kurulu'na başvurmuş.

 

Doğuş Grubu'nun turizmdeki faaliyet alanını genişletiyor. Grubun bünyesindeki otel ve yeme içme birimlerine şimdi de lüx seyahatleri katacak.
 
Doğuş Grubu'nun patronu Ferit şahenk, yeme içme ve turizm sektöründeki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Geçen aylarda dünyanın en ünlü moda markaları arasından yer alan Tommy Hilfiger ile turizm sektöründe ortaklığa giden Şahenk, Miami'de ilk yatırımını gerçekleştirmişti.
 
Şimdi de Doğuş Grubu’na bağlı Gestin Turizm ve Anturi, Göktuğ işisağ ve Koray Şahmalı'nın sahibi olduğu icons and styles Turizm A.ş.'nin yüzde 55'ini satın almak üzere Rekabet Kurulu'na başvurmuş. 
 
Haftalık ekonomi dergisi Para’da yer alan Özlem Kapar Bayburs'un haberine göre Doğuş Grubu bu satın alma ile lüks seyahat organizasyonu işine de girmiş olacak. 
 
Daha önce Amerikalı ünlü bir finans firmasının sahibinin ve Yunanlı çok önemli bir ailenin Kapadokya'daki organizasyonlarını gerçekleştiren Şahmallı, yurtdışından daha fazla kişi getirip daha fazla gelir elde etmek üzere Doğuş grubunun şirketleriyle böyle bir işbirliği yapacaklarını söylüyor.
 

16-07-2017 11:27

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.