22.07.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Haber Detayı
MOSKOVA FESTİVALİ UKRAYNA'DA DA YAPILACAK
Antalya Valisi Münir Karaloğlu 1 ay önce Moskova'da düzenlenen Türk Festivali'nin ikincisinin Ukrayna'da yapılması için Kiev belediye başkanıyla görüşmelerin yapıldığını söyledi

 

Türkiye’nin turizmde bu yıl kurtarıcısı konumuna gelen Rusya’dan sonra Ukrayna'dan da gelen ziyaretçi artışı beklenenin üzerinde gerçekleşiyor.
 
Ukrayna’dan bu yılın ilk 6 aylık döneminde Antalya'ya gelen ziyaretçi sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 44 artışla 253 bin olarak gerçekleşti.
 
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Ukrayna’da yakalanan bu yükselişin sürdürülmesi için geçen ay Rusya’nın başkenti Moskova’da gerçekleştirilen Türkiye Festivali’nin Ukrayna’nın başkenti Kiev’de de yapılması için görüşmeler yapıldığını söyledi.
 
Antalya Tanıtım A.Ş.'nin konuğu olarak Antalya’ya gelen Ukraynalı gazetecileri kabul eden Vali Karaloğlu geçen ay Moskova'da düzenlenen Türkiye Festivali'nin Ukrayna'da da yapılacağını söyledi.
 
Konuyla ilgili olarak Kiev belediye başkanıyla gerekli görüşmelerin yapıldığını belirten Vali Karaloğlu, "Festival’in Moskova’daki gibi Ukrayna'da da ilgi göreceğimize inanıyorum" dedi.
 

14-07-2017 10:08

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar