21.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
RUS WİM HAVAYOLU SORUNU KATLANARAK DEVAM EDİYOR
Kapasitesinin üzerinde charter anlaşması yapan ve taahhütlerini yerine getiremeyen Vim Avia, binlerce müşterinin havalimanlarında beklemesine, neden oluyor.

 

Aralarında Türkiye’nin de olduğu Rusya’dan turist alan ülkelerin çalıştığı chertir şirketi Wim Avia Havayolu’nnu içinre girdiği sıkıntılara hergün bir yenisi daha ekleniyor.
 
Başta Türkiye olmak üzere yurtdışında tatile gitmek üzere daha önce daha önce yaptığı rezervasyonu havayolu şirketi Wim Avia ile tatile gitmek üzere kimi zaman saatlerce bekleme ile  karşılaşırken, yaşanan sefer iptallari nedeniyle de perişan oluyor.
Vim Avia’nın neden olduğu sorunlar Rusya’daki diğer havayolu şirketlerini de etkiliyor. Wim kaynaklı sorunları  yüzünden uçuşlarında zaman zaman 20 saate varan gecikmeler yaşanıyor.
 
Antalya’dan 16 saatlik gecikme
 
Rus basınında yer alan haberlere göre, Royal Flight'ın bazı uçuşlarında da büyük gecikmeler yaşandı. Basında yer alan haberde 06.10'da Novosibirsk Tolmachevo Havalimanı'na inmesi beklenen Antalya uçağının iniş saati önce 19.05, daha sonra da 22.05 olarak değiştirildi. 200 yolcusu bulunan uçak, toplamda 16 saat rötarlı olarak havalimanına inebildi.
 
Royal Flight: gecikme arıza nedeniyle
 
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Royal Flight, söz konusu gecikmenin bir arıza nedeniyle yaşandığını belirtti. 
 
Azur Air’in de uçuşu ertelendi
 
Rus basınında yer alan haberlere göre, benzer bir gecikme de Anex Tur’un havayolu şirketi Azur Air'de de gecikme sorunları yaşanıyor.
Gazetelerde yer alan haberlerde Tayland-Moskova uçuşunu yapan Azur Air uçağı bir günlük bir gecikmeyle turistleri ülkelerine getirebildi. 
 

11-07-2017 09:44

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.