22.07.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Haber Detayı
BENTOUR, KATALOG KAPAK YILDIZINI ACENTE ÇALIŞANLARINDAN SEÇECEK
Bentour'un geleneksel hale getirdiği yarışma 5 yıldır yapılıyor. Acente çalışanlarının katılacağı yarışma için 30 temmuza kadar başvuru yapılması gerekiyor...

 

 
Merkezi İsviçre’de olan Türk tur operatörü Bentour, 2018 yılı kataloglarının kapakları ve iç sayfalarında kullanacağı kız ve erkeği çalıştığı seyahat acentelerindeki personel arasından belirlemek için yarışma düzenledi.
 
Acentelerde çalışanların katılacağı yarışma için 30 temmuza kadar başvuru yapılması gerekiyor. Yarışmaya acentelerde çalışan kadın ve erkeklerin hepsi katılabiliyor.
 
Bentour’un beş yıldır yaptığı bu yarışmayı daha önce yalnız kapak kızı için düzenlerken bu yıl 2 kapak kızı yanında bir de erkek seçecek.
 
Gelen başvurular jüri tarafından değerlendirilecek. Değerlendirmeler sonunda finale kalanlar Bentour Reisen Web sayfasında kamuoyuna sunulacak.
 
1 Ağustos’tan itibaren yapılacak oylamada ençok oy alan 2 bayan ve 1 erkek eylül sonunda Delphin Be Grand otel de Bentour’un 2018 yaz katalogları için gerçekleşecek profesyonel çekimlere katılacak.
 
Yarışmaya Almanya, Avusturya, İsviçre veya Hollanda'da ikamet 18 yaş ve üstünde seyahat acentelerinde çalışan bütün personele açık.
 

10-07-2017 06:55

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar