23.06.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
3 Yorum | Yorumlar
SAYD BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ AÇACAK
Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği (SAYD) Başkanı Sefa Altınay, seslerini daha iyi duyurmak amacıyla bölge temsilcilikleri açacaklarını söyledi.
SAYD Başkanı Sefa Altınay, SAYD’ın bölge temsilcilikleri ile daha da güçleneceğini, yurt genelinde oluşturacağı temsilcilikler ile Seyahat Acentecilik sektörünün nabzını daha iyi tutup gelişimine katkıda bulunacaklarını belirtti.
 
Altınay, turizm dünyasında Türk Turizmini ve Seyahat Acenteciliğini daha saygın ve üretken hale getirmenin tek gayeleri olduğuna işaret ederek, şunları söyledi:
 
‘’Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere çatı kuruluşumuz TURSAB ve diğer STK lar ile koordineli ve uyum içerisinde, kamu yönetiminin bizlerden görüş istediği her durumda SAYD orada olacaktır. SAYD Seyahat Acentelerinin heyecanlarının, problemlerinin nabzının tutulduğu atar damardır. Zira alandaki her bir olay öncelikle Seyahat Acenteleri Yöneticilerinin bilgisine sunulur. Problemleri yaşayan kesimler olarak bunların çözümleri ile ilgili bilgi ve fikir sahibi olan Seyahat Acenteleri Yöneticilerinin seslerini duyurmak oluşacak problemlerin önceden bertaraf edilmesi anlamına gelmektedir. Bu sebepten dolayı yeni dönemde SAYD yurt genelinde oluşturacağı temsilcilikler ile Seyahat Acentecilik sektörünün nabzını daha iyi tutup gelişimine katkıda bulunacaktır. 
 
Tüm Seyahat Acentesi Yöneticilerini SAYD çatısı altında buluşup mesleğimizi daha ileriye taşımaya davet ediyorum. 01.Temmuz.2017 tarihi itibarı ile gerekli üye sayısına ulaşan bölgelerde temsilcilik oluşturmak üzere çalışmalarımız başlayacaktır. Gerekli başvuruların merkezimize yapılması ve heyecanımıza sizleri de ortak etmek arzusundayız. Güçlü bir SAYD turizme katma değer sağlamaya devam edecektir. Güçlü SAYD tüm turizm endüstrisi için çalışacak ve herkesin sesini duyurması için bir platform olmaya devam edecektir. Bölgenizde turizme ve turizmin yan unsurlarına dair ne olumsuzluk ve hangi problem yaşanıyor ise bize ulaştırın sizin sesiniz olalım olumsuzlukların ve problemlerin çözümleri için gerekli çabayı kurumlar ve toplum nezninde takip edelim.’’
 

12-06-2017 12:00

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
15-06-2017 07:01
SAYD BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİ AÇACAK
Yaşamı süresince içinde turizm sözcüğü geçen tümce kurmamış kişilerin turizm konusundaki ba-lonları SYD Başkanı Sefa ALTINAYIN Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere çatı kuruluşu- muz TURSAB ve diğer STKlar ile koordineli ve uyum içerisinde, kamu yönetiminin bizlerden görüş istediği her durumda SAYD orada olacaktır. sözlerinin yaşama geçmesiyle patlaması diler, saygı-lar sunarım.Emekli İl Turizm Müdürü (1993-2003) Mülga İl Turizm Müdürü (2003-2005) İl Kültür ve Turizm Müdürü (2005-2009)
Gladyatör
13-06-2017 12:36
Dinamnizm
İşte aranan kan, turizm üzerindeki ölü toprağını atacak ve sektöre dinamizm getirecek hamle. Malum, konuyla ilgili kamudan kimse bir katkı sağlamayınca iş başa düştü. Tebrik ederim tüm emeği geçenleri....
CengizYILMAZ
13-06-2017 09:50
SAYD a tam destek
Bugüne kadar yapılmış olan çalışmalarda yol haritası olmuş olan SAYD ın bundan sonrada gündem ve ana konuları sağlıklı bir platform da değerlendirmeye alması ve sonuç çıkarılacak çalışmalara yer verecektir. Desteğimiz tam.
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar