21.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
"RUSYA'DA FİYATLAR HAZİRANDA YÜKSELİR"
Rusya'dan Türkiye'ye talebin artışında önemli rol oynayan otellerin yaptıkları indirimlerden sonra fiyatlar 2015'in gerisinde

 

Otelciler ellerinde kalan tek pazar konumunda olan Rusya’da talebin canlanmasında fiyatların dibe vurmasının önemli rol oynadığını söyledi.
 
Otelciler yıl başından beri yapılan indirimlerden sonra fiyatların şu anda  2015 yılının gerisine düştüğünü bu durumun haziran ayından sonra değişeceğini söyledi.
 
Rusya’da yayınlanan TourDom'da yer alan haberde indirimleri haziran ayının sonuna kadar devam ettirecek olan oteller, temmuz ve ağustos ayı için benzer bir uygulama yapmayacak.
 
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan NTK Intourist Satış Direktörü Sergei Tolchin, Antalya'da çok sayıda otelin Rus turistler için özel teklifler hazırladığını, indirimlerin haziran ayına kadar devam edeceğini belirterek ''Şu anda yapılan indirimler 2015'tekinin üzerinde. Bunun nedeni ise Türk otellerinin Avrupa'da kayıp yaşıyor olması. Diğer taraftan, Türk turizmcilerin Rusya ile ilişkileri yeniden güçlendirme amacının da indirimlerde önemli bir etkisi var'' dedi.
 

19-05-2017 13:41

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.