26.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
TUI: TÜRKİYE İÇİN KARAMSAR DEĞİLİZ
TUI CEO'su Fritz Joussen Türkiye'ye yönelik azalma olduğunu, bundan sonrasında artış beklemediklerini ama düşüşün de yükselmeyeceğini söyledi

 

TUI CEO’su Fritz Joussen yaptığı açıklamada, Türkiye’ye seyahat eden turist sayısında bu yıl için genel anlamda azalma eğiliminin devam etmeyeceğini tahmin ettiklerini söyledi. 
 
Joussen, genel olarak Türkiye turizmine talep düşük seviyede olsa da Rusya’dan turistlerin yeniden Türkiye’ye gitmek istemelerinin olumlu yansımaları olduğunu belirtti.
 
TUI CEO’su Fritz Joussen yaptığı açıklamada, Türkiye’ye seyahat eden turist sayısında bu yıl için genel anlamda azalma eğiliminin devam etmeyeceğini tahmin ettiklerini söyledi. Joussen, genel olarak Türkiye turizmine talep düşük seviyede olsa da Rusya’dan turistlerin yeniden Türkiye’ye gitmek istemelerinin olumlu yansımaları olduğunu belirtti.
 
Bu arada Türkiye ve Mısır'a dönük düşük talebin Yunanistan, İspanya, Cape Verde ve Kıbrıs ile Karayipler gibi uzak mesafe destinasyonlara dönük satışlarla dengelendiğini açıklayan TUI Travel, Paskalya döneminde yaşanan kayıplara rağmen yıl bazındaki hedeflere ulaşılacağını açıkladı.
 

16-05-2017 11:24

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.