26.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
GÜVENLİ TURİZM İÇİN OKAN-MOSKOVA ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ
Okan Gruba bağlı Ocean Turizm, Moskova Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Volgograd Enstitüsü arasında iş birliği protokolü imzalandı.

 

Okan Grubu, güvenli turizm konusunda işbirdilği yapmak üzere Rusya Federasyonu Cumhurbaşkanlığı bünyesinde bulunan Renhings üniversitesi ile anlaşma imzaladı.
 
Anlaşma için düzenlenen törende konuşan Okan Grup ve Ocean Turizm Yönetim kurulu başkanı Mehmet Okan ‘’ Güvenli turizm sloganı ile yola çıkarak yaptığımız bu akademik anlaşma ile tüm dünyada bir örnek teşkil ediyoruz. Bu anlaşma kapsamında Kurumsal kimlik ve koşullara uygun tesis ve kuruluşlarımıza, Moskova Renhings Üniversitesi, Volgograd Enstitüsü ve Ocean Turizm İş birliği İle sertifika verilecek” dedi.
 
Toplantıda konuşan Moskova Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Volgograd Enstitüsü yetkilisi Vlademir Shipulin’in ‘’ Türkiye ile olan sıcak temasların devamlılığına ve Türk turizmi adına yapılacak olan bu program ile hali hazırda olan eksikliklerin giderilmesi yönünde gerekli uluslararası kriterlere ulaşıldığında daha fazla Rus misafirin artık Türkiye’ye geleceğini umut ediyorum’’ dedi.
Sosyal, kültürel ve eğitim amaçlı faaliyetleri de içeren işbirliği anlaşması çerçevesinde yapılacak çalışmalar ile uygulama ve standartlara uygun görülen tesislere sertifika verilecek. 
 

15-05-2017 01:25

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.