24.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
1 Yorum | Yorumlar
VİVALİNES 'UÇAKBÜS' İLE VİP OTOBÜS SEYAHATLERİ BAŞLATTI
Otobüs işletmeciliğinde VİP hizmet başlatan Vivalines, 'Uçakbüs' adı altında lüks otobüs seyahatleri düzenliyor.
“Türkiye’nin ilk ve tek uçakbüs firması” olarak tanıtılan Vivalines, faaliyete başladı. 
 
Dünyada ve Türkiye’de olmayan karayolu hizmet modeli olduğu belirtilen Vivalines ile İstanbul-Ankara arasında hizmet verilecek. 
Uluslararası VİP hava yolculuğu hizmet anlayışını baz alan ve bunu daha ileri götürmeyi hedefleyen Vivalines karayolu seyahatinde farklı bir modeli hayata geçiriyor. 
 
 
Uçak gibi otobüs (Uçakbüs) 
 
Vivalines’te, normal otobüslerde 46 olan koltuk kapasitesi 31 adete düşürüldüğü ve 31 adet özel tasarım lüks koltukların yerleştirildiği bildirildi. 
 
İçinde tuvaleti ve hizmet mutfağı bulunan Vivalines otobüsleri ekspres seferleri ile hiçbir yerde durmayarak İstanbul- Ankara arasını 4 saat 15 dk’ya indirecek. Yolculuk sırasında sıcak yemek ikramı olacak ve her yolcuya özel tablet bilgisayar ile kesintisiz internet imkanı verilecek.
 
 
Yolcularını özel araçlar ile evlerinden alıyor
 
Havalimanı stresi ve uçak korkusuna son vermeyi hedefleyen Vivalines yolcularını evlerinden özel araçlar ile alıp sadece yolcularına özel olarak tasarlanmış VİP Lounge’da ağırlıyor. Yolcu güvenliğini çok önemseyen Vivalines kalkış noktalarına gelen yolcularının valizlerini X-Ray cihazlarından geçiriyor ve her yolcuya özel olarak hazırlanmış boarding pass ile otobüse binmesini sağlıyor.
 
 
Kuralları ve anlayışı değiştirmeye geldik!
 
Dünya’da ve Türkiye’de böyle bir karayolu ile seyahat uygulamasının bulunmadığını belirten Vivalines Yönetim Kurulu Başkanı Bülent İpek şunları söyledi: 
“Biz kuraları değiştirmeye ve karayolu ile seyahat etmenin mutluluğunu ve keyfini yaşatmak için bu yola koyulduk. Ortaya koyduğumuz seyahat modeli bize ve ülkemize özgü bir model olacak. Havayolunun en büyük avantajlarından biri hızlı ulaşım. Fakat bunun yanında birçok dezavantajı ve stresi var. Saatler öncesinden havalimanına gitmek ve uçak korkusu gibi. Biz bu dezavantajlara ve strese tamamen son vereceğiz. Türk insanı seyahat etmeyi ve keşif etmeyi seven bir insanlardan oluşuyor. Fakat konforlu,keyifli ve güvenli bir şekilde mevcut hizmet anlayışları ile karayolunda maalesef mümkün değil. Vivalines bütün beklentileri karşılayacak ve beklentilerin üzerine çıkacak bir hizmet sunacak herkese.” 
 

Bülent İpek
 
Ortaya koydukları modelin çok ses getireceğine inandığını belirten Vivalines Yönetim Kurulu Başkanı Bülent İpek Türkiye’de artık insanların gururla ve keyifle seyahat edecekleri bir seyahat firmasının var olduğunu sözlerine ekledi. 
 

16-02-2017 12:08

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Pervinhawk
13-05-2017 12:50
Süper
İnternette tesadüf gördüm bu haberi ve dünyada bir tek e imza atmanız harika ama sevincim kursağında kaldı çünkü istanbul_izmir olmadığını görmedim ankara_ İstanbul hattı şanslı yolcular içinmiş lütfen İzmir ve diğer şehirlerde bu hizmeti sağlayınız şu uçak yorgunluğundan kurtulalim
Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.