22.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Günün Yorumu
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
STONE GRUBU 7. OTELİNİ AÇIYOR
Stone Groups Hotels Satış & Pazarlama Koordinatörü Biray Öğüt, 7. otelleri olan Royal Seginus Oteli Lara'da 1 Mayıs tarihinde açacaklarını söyledi.
Biray Öğüt, Turizmgazetesi.com’a yaptığı açıklamada, Srone Grubuna bağlı Lara’da yapımı devam eden Royal Seginus oteli inşaatı hızla sürdüğünü, Seginus yıldızının gökyüzündeki en parlak yıldızlardan biri olduğunu, bu yıldızdan esinlenerek otelin mimari şeklinde üstten, yandan yıldız kullanıldığını belirtti. 
 
Stone grubuna bağlı otel sayısının Royal Seginus ile 7’ye yükseleceğine işaret eden Öğüt, ‘’Lara’da 3 tane otelimiz var. Bunlar Royal Wings, Royal Holidan Palace ve Royal Seginus otel. Belek’te Adam ve Havva oteli, Side ‘de Çolaklı’da Royal Alhambra Palace, Royal Tac Mahal ve Royal Dragon otellerimiz var. 7 tesisimizde 4250 oda, 12 bin 500 yatağa ulaşıyoruz’’ diye konuştu.
 
Öğüt, ‘’2017 yılı 2016 yılına göre başlangıçta biraz daha zor gözüküyor. Başlangıçta Avrupa pazarında geçen yıla göre erken rezervasyonlarda ciddi düşüşler mevcut. Satış trendinin last minute olacağı gözüküyor. Buna rağmen Avrupa pazarındaki satışlarımızın geçen yılın altında olmayacağını öngörüyoruz. Buna ilaveten geçen yıl olmayan Rusya ve BDT ülkeleri pazarları, Rusya’dan etkilenen Sırbistan  pazarından pozitif performans bekliyoruz. Rus operatörleri ile yaptığımız görüşmelerde planlamalarının ciddi boyutta olduğunu görüyoruz’’ şeklinde konuştu.
 
 

14-02-2017 08:45

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.