21.06.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
MISIR SPESİYALİSTİ ETI TÜRKİYE'DEN UMUTLU
Yaz sezonu için ilk kez üç katalog çıkaran ETI, Türkiye satışlarına hafif eksi ile başlamasına rağmen pazardan umutlu...
Turizmgazetesi- Almanya seyahat pazarında daha çok Mısır spesiyalisti olarak bilinen tur operatörü ETI, Türkiye yaz satışlarına tek haneli hafif eksi ile başladı. 
 
Geniş bir Türkiye otel portföyü ile satışlara başladı 
 
Mısır’da yaşanan istikrarsızlıkla birlikte başka pazarlara da açılan ve 2012’de Türkiye pazarına da giren ETI, 69’u kataloğunda, 200’ü de internetteki satış kanallarında olmak üzere 2017 yazı için Türkiye’den 269 oteli müşterilerine sundu. 
 
Ali Bey Club ve Rixos World of Legends, programında 3 yıldızlıdan 5 yıldızlıya dek farklı kategorilerde otellere yer veren ETI’nin 2017 Türkiye yaz programındaki yeni tesisler oldular.  ETI’nin Türkiye otellerinin büyük çoğunluğunun Side, Belek, Alanya ve Kemer’de olduğu dikkat çekti. 
 
İlk kez üç katalogla yaz satışlarını açtı 
 
Türkiye, ETI’nin 2017 yaz sezonuna yönelik çıkarttığı ve Yunanistan, Tunus, Bulgaristan, Hırvatistan ve Kıbrıs’ın olduğu ortak katalogda yer alıyor. Mısır için ayrı katalog çıkaran ETI, Batı Akdeniz için de ayrı bir katalog hazırladı. Böylece ETI ilk kez üç ayrı katalogla yaz sezonu satışlarına başlamış oldu. 
 
Türkiye’den umutlu 
 
Türkiye yaz satışlarının hafif ekside başlamasına rağmen pazarın genelinden oldukça iyi durumda olduğuna işaret eden ETI Ürün Müdürü Michael Nickel, iyimser konuştu. Nickel,  sezon sonuna dek Türkiye satışlarında geçen yılın rakamlarını yakalayacaklarından emin olduğunu söyledi. 
 

11-02-2017 10:04

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar