23.05.2017
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
8. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'ndan... Seçme Karikatürler
Istvan_Kelemen/MacaristanYazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Biletbayisi.com Türkiye'de ucuz uçak biletinin adresi.Otel bulmanın en kolay yolu

Haber Detayı
EVGÖR MOBİLYA'DAN OTELLERE ÖZEL TASARIMLAR
Evgör Mobilya turistik tesislere özel tasarım paketleri hazırladı.
Mobilya firması Evgör Mobilya, yeni otel yatırımlarının ve renovasyona girecek otellerin tüm mobilya ihtiyaçlarına kurumsal çözümler sunuyor. 
 
Firma, İstanbul’un yanı sıra başta Ege ve Akdeniz sahillerindeki turizm destinasyonları olmak üzere Türkiye genelindeki otellere, hazırladığı dekorasyon tasarım paketlerinin yanı sıra özel siparişlerle de hizmet vermeyi amaçlıyor. 
 
 
Türk konaklama sektörü için kaliteli, konforlu, nitelikli ve fark yaratan çözümler vaad eden Evgör Mobilya, misafir odalarından lobilere, dinlenme mekanlarından yeme ve içme alanlarına kadar bir tesisin ihtiyacı olan tüm mobilyaları tasarlayıp ürettirebiliyor.
 
Evgör Mobilya 2017 yılındaki büyüme hedeflerine otelleri de dahil etti. Özellikle yeni otel yatırımlarının mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarında yeni adres olmayı amaçlayan firma, bu doğrultuda yeni bir tasarım koleksiyonu hazırladı. Butik otellerden tatil köylerine kadar farklı tesislerin konseptlerine uygun olarak klasik, avangart ya da modern stilde mobilya ve dekorasyon ihtiyaçları için yeni paketler oluşturan Evgör, ayrıca isteğe bağlı özel siparişler de alıyor. 
 

10-02-2017 11:47

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar