26.05.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Detayı
MONARCH HOLIDAY İNGİLTERE'DEN ANTALYA OPERASYONLARINA YENİDEN BAŞLIYOR
İngiliz tur operatörü Monarch Holiday, daha önce iptal ettiği Antalya'ya kendi havayolu şirketi Monarch Airlines ile 2017 sezonunda yeniden uçacak.
Turizmgazetesi.com- İngiltere pazarında Antalya için olumlu bir gelişme yaşandı. 
 
Monarch Holidays markası ile satış yapan İngiliz firma kendi havayolu Monarch Airlines ile uçuşlara yeniden başlama kararı aldı.
 
Turizmgazetesi.com’a bilgi veren Monarch Holidays Türkiye Satın Alman Müdürü Tamer Arlı, 2017 yaz Antalya uçuş programı daha önce tamamen iptal edilen Monarch Airlines’ın, 13 Aralık 2016’da aldığı yeni bir karar ile uçuşlarını sınırlı sayıda da olsa yeniden başlatma kararı aldığını bildirdi.
 
Londra – Gatwick’ten Antalya’ya haftada 2 sefer yapacaklarını kaydeden Arlı, Monarch Airlines’ın Antalya bölgesine sezonda toplam 48 yeni uçuş gerçekleştireceğini belirtti. 
 
Dalaman’a haftada 22 sefer yaptıklarını ifade eden Tamer Arlı, burada yaklaşık 100 bin koltukluk bir kapasiteleri olduğunu ve Dalaman satışlarının iyi gittiğini vurguladı. 
 
Dalaman’daki ivme Antalya’ya yaradı 
 
Dalaman’daki ivme ile Antalya’nın da yeniden şirketin gündemine geldiğini bildiren Arlı, istenen sonuçlar alınması durumunda Antalya seferlerinin ileride artırılabileceğini de sözlerine ekledi. Arlı, Bodrum için de uğraştıklarını, 2018’de Bodrum’un da programlarına girebileceğini ifade etti. 
 
Tamer Arlı, uçuşlarının yüzde 90'ına yakınının kendi müşterilerinden oluştuğunu, ancak olanaklar ölçüsünde diğer tur operatörü ve acentelere de koltuk sattıklarını söyledi. 
 
Dalaman’da Saltedon Turizm ile çalışan Monarch Holidays, Antlya’da ise Mina Travel ile çalışacak.  
 

10-01-2017 12:16

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.