21.04.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Otel bulmanın en kolay yolu
Haber Detayı
BILD: ALMAN FUTBOL TAKIMLARI KORKUDAN ANTALYA'YA GİTMİYOR
Alman Bild gazetesi bu yıl Alman futbol takımlarının neden Antalya'yı seçmediklerini yazdı.
Federal Almanya’da yayımlanan yüksel tirajlı günlük bulvar gazetesi Bild, Alman profesyonel liglerinde oynayan futbol takımlarının bu yıl Antalya’yı seçmediklerini bunun yerine İspanya’da kamp yaptıklarını yazdı. 
 
Alman birinci futbol ligi Bundesliga ve ikinci futbol liginde top koşturan 36 profesyonel ekibin 2016’ya dek çoğunlukla Antalya ve tesis kalitesi nedeniyle de en fazla Belek bölgesini tercih ettiğini yazan Bild, bu yıl durumun tamamen tersine döndüğünü bildirdi. 
 
Futbol takımlarına kamp yerleri ayarlayan bir acentesi bulunan eski kaleci Dieter Burdenski (66)’nin görüşlerine başvuran Bild’in haberine göre, FETÖ’nün darbe girişimi sonrasında yaşanan toplu tutuklamaların yarattığı siyasal atmosfer ve sürekli patlayan bombalar Alman takımlarının Türkiye’yi ve Antalya’yı tamamen terk etmesine yol açtı. 
 
Burdenski, Batı Avrupa’nın moral değerlerine göre hareket edip karar veren futbol kulüplerinin kamp tesislerine de terör saldırısı olabilir korkusu ile Antalya’ya gitmek istemedikleri belirtti. 
 
Antalyalı otelcilerin futbol kulüpleri arasındaki daimi müşterilerini bu yıl da memnun edebilmek için çok çaba sarfettiklerini yazan Bild gazetesi, futbol antrenman tesisi danışmanı Kemal Çınar’ın, otelcilerin en iyi koşulları sağlamak için gayret gösterdiklerini ve bu yönde yatırımlar yaptıklarını söylediğini bildirdi. Çınar, bu yatırımlar arasında özel güvenlik ekiplerinin de bulunduğunu belirtti.
 

09-01-2017 12:49

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Habere Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim (ya da) Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Bunları Okudunuz mu?
Diğer Haberler
Yorumlar

ucuz uçak bileti plusFLY.com'dan alınır.