19.07.2018
Kullanıcı Adı:   Şifre:   Beni Hatırla

Yeni Üye  |  Şifremi Unuttum

Haber Ara
Yazarlar

Gezinomi Tatil Otelleri

Yazarlar - ZAFER ALKAYA
ANTALYA KADIN MÜZESİ
Turizmin Başkenti Antalyamız çok özel bir projenin ve emeğin ürünü olan yeni bir güzel etkinlikle tanıştı. 
 
Dünyadaki 12. Kadın Müzesi olma özelliği ile Antalya Kadın Müzesi kentimizin sosyal ve kültürel tarihindeki yerini aldı. 

Müzenin inşa edilmiş bir çatısı yok; ama Antalya Kadın Müzesi sanal dünyada her an ziyaret edebileceğimiz ve Antalyamıza çok değerli hizmetleri geçen kadınlarımızı bir anlamda onurlandırabileceğimiz bir fırsat olacak.

Turizmin Başkenti Güzel Antalyamızın böylesi daha nice güzel etkinliği fazlasıyla hak eden bir kent olma özelliğinden hareketle Antalya Kadın Müzesini çok önemsiyoruz.

Kentimizin kendisini ulusal ve uluslararası platformda hissettirmeye başladığı yıllardan itibaren Turizmin Başkenti olarak ülke ekonomisine damgasını vurduğu günümüze kadar değerli çalışmalarıyla kente çeşitli katkılar sunmuş olan Sevgili Kadınlarımızı daha yakından tanıma ve değerlendirme şansına sahip olacağız. 

İnanıyorum ki Sevgili Antalyalılar, Antalya Kadın Müzesine gerçekten hak ettiği ilgiyi gösterecek ve çok daha fazla gelişebilmesi anlamında değerli katkılarını esirgemeyeceklerdir. 

Antalyamıza sürekli yeni ve anlamlı projeler kazandırabilme yolunda kafa yoran ve emek veren bir Antalya Sevdalısı; Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Sevgili Nizamettin ŞEN’i ve başta Aktob Yönetim Kurulundaki Değerli Çalışma Arkadaşım ve projenin mimarlarından Yeliz GÜL EGE ve de bir başka Antalya sevdalısı sevgili hocam Prof. Nevzat Çevik başta olmak üzere, bu anlamlı projeye her konuda destek olanları gönülden kutluyorum. 
 

25-11-2015 12:00
Önceki Yazıları
ANTALYA AVRUPA'SIZ OLMUYOR !...
19-09-2017 17:18 | 1 Yorum | Yorumlar
TUHAF BİR SEZON
07-08-2017 13:40 | Yorumlar

(Paylaşmak için önce 'Beğen'i tıklayınız.)
 
 
Kullanıcı Yorumları
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Yazıya Yorum Gönder
Başlık:
 
İsim yada Rumuz:
 
E-Posta:
     
Yorum:
 
Diğer Haberler
Yorumlar